7/24 Hizmet Veren Beko Servis mi Arıyorsunuz?

Elektronik ev aletleri konusunda Türk kullanıcılarda çok daha ayrı ve özel bir yere ve öneme sahip olan markalarımızdan biri olan Beko, her zaman bir dünya markası olma yolunda ilerlemiş olmanın haklı gururunu yaşamakta ve bunu daima kaliteli ürünlerine yansıtmaktadır. Ülkemizin dünyaya dönük yüzlerinden biri olan Beko, çok sayıda elektronik aletin yer aldığı ürün yelpazesi kapsamında tüm ihtiyaçlara uygun olarak ürünleri üretip piyasaya sunmaya devam etmektedir. Yurtdışına da satışını yapmakta olduğu ürünleri için aynı kalite anlayışını sürdüren bu değerli markanın özel teknik servis hizmetini ve bu hizmetin kalitesini sadece Kartal için değil İstanbul’un hem Anadolu hem de Avrupa yakasında yer alan ilçeleri için de sürdürmekte olan Özel Beko Servis Kartal firmamız sizlerin bütün Beko markalı cihazları için özel servis hizmeti sunmaktadır.

Özel teknik servis konusunda çok sayıda firma bulunmasına karşın hepsi aynı kalitede hizmet sunamamakta ve ne yazık ki kullanıcılar üzerinde ciddi anlamda bir ön yargı bulunmaktadır. Bu ön yargıları yıkmak adına her geçen gün kendimizi geliştirmekte ve uzman kadromuz ile birlikte avantajlı hizmetlerimizi sizlerle buluşturmaktayız. Bunlardan en önemli iki tanesi arasında aynı gün servis ve hızlı servis hizmetlerimiz yer almaktadır.

Bunun yanı sıra 1 yıl garantili olarak servis hizmeti sağlıyor olmamız teknik servisimizin ciddi anlamda bir güvencesi olarak sizlerin karşısına çıkmaktadır. Firma ilkelerimiz doğrultusunda garanti güvencesi ile vermiş olduğumuz hizmetlerimizin içerisinde yer alan önemli bir diğer hizmetimiz de orijinal yedek parça değişimidir.

Yedek parçalar tamamen orijinaldir. 7/24 aktif olarak çalışarak sizlere hizmet veren çağrı merkezimiz de müşteri memnuniyeti için çalışmaktadır. Özel İstanbul Beko Servisi firmamızdan hizmet almak için bizi arayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir