Bakırköy ve Çevresine Aynı Gün ECA Kombi Servisi

Ev ya da işyerlerimizin ısınma ve sıcak su ihtiyaçlarını karşılamak için kombilere ihtiyaç duyarız. Bu kombilerin arıza çıkarma olasılığı ise çok yüksektir. Düzenli olarak bakımının yapılması ve uzun süre kullanımdan doğan nedenlerden ötürü değişmesi gereken parçaları var ise onları değiştirilmesi kombinin kullanım ömrünü uzatır. Bunun yanı sıra kombiye bakım yapılması makinenin enerjiden tasarruf etmesini de sağlar. Fakat tüm bunlar için işini doğru yapan bir teknik servise ihtiyaç vardır. Eğer Eca marka kombi kullanıyorsanız İstanbul’da ECA Servis adında bir özel teknik servis var. Vermiş olduğu kaliteli hizmetle adından sıkça söz ettiren Eca Servis merkezi kombilerinize ait bakım, montaj ve onarım hizmetlerini çok hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştiriyor.

ECA Servis Bakırköy

Kombinizin bakımının zamanı geldiği zaman ECA Servis Bakırköy sizlere öncesinden haber verip kombinizin bakımını yapmaya gelir. Bakım ve tamirat işlerinde taktıkları bütün parçalara 1 yıl geçerli garanti veren Eca Servis merkezinde profesyonel, sadece bu iş üzerine eğitim almış, deneyimli teknik elemanlar görev yapar.

Pazar günleri hariç haftanın her günü müşterilerinin hizmetindedir. Eca Servis merkezine 444 78 56 numaralı telefon ile ulaşabilirsiniz. Aramanızdan itibaren en kısa süre içerisinde makinenizi tamir eder evde tamir yapılmayacak durumlarda makineyi kendi yerlerine götürür orada düzeltip ardından tekrar montajını yapar. Kaliteli ve profesyonel bir hizmet için daime Eca Servis merkezini tercih edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir