Baymak Kombi Arıza ve Çözümleri

Baymak kombi arıza ve çözümleri araştırması yapan birçok kullanıcı bulunuyor. Sadece Baymak markasına ait sorun ve çözümleri değil tüm markalara ait yaşamakta olduğunuz sorunlar ve bu sorunlara ait bulunmakta olan çözümler kombicozum.com üzerinden sizlere en doğru şekilde izah edilmektedir.

Kombilerdeki problemler bazen çözümü son derece basit olan problemler olabiliyor. Bazı durumlarda da bu durumun aksine daha sıkıntılı ve hassas sorunlar oluşabiliyor. Böyle durumlarda servis yardımına kullanıcıların ihtiyaçları olabiliyor. Sizlere markaya ait bulunmakta olan en sık rastlanan birkaç sorun ve bunlara çözüm önerilerini sıralayacağız.

Baymak Kombi Arıza Çözümleri

Baymak arıza kodları ve çözümleri şu şekilde sıralanabilir;

A01 hatası; Ateşleme Hatası olarak da bilinir. Kombiye gaz gelmeme durumunda ortaya çıkar. Boruların kontrol edilmesiyle sorun çözülebilir. Sorunun hala devam etmesi halinde uzman yardımına ihtiyaç olacaktır.

A03 hatası; Emniyet Termostatı ile ilgili sorun olduğunu gösterir. Servis çağırılmasına ihtiyaç olmayacaktır. Resetleme yapılması sorunu ortadan kaldırır.

E03 hatası; Baca hatası bulunduğunu işaret eden kod olarak bilinir. Mekanik bir hata olması ihtimali büyüktür. Bu sebeple servis çağırılması uygun olacaktır.

E05 hatası; Kalorifer NTC sensör hatası olarak bilinmektedir. Çıkış suyu sensör arızası olarak da nitelendirilmektedir. Uzman tarafından tamiri ancak mümkün olacaktır.

E06 Hatası; Sıcak su NTC sensör arızası olarak bilinmektedir. Uzman kontrolünde tamiri mümkündür.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir