Beyoğlu DYSON Teknik Servisi

Sürekli gelişen ev teknolojilerine yön veren markalardan Dyson’ın elektrikli süpürgeleri, dünya genelinde olduğu gibi Türkiye’ de de son derece yoğun şekilde kullanılıyor. Gelişmiş teknolojisi ve geniş aparat çeşitliliği ile her kullanım alanında hem pratik hem de etkileyici sonuçların elde edilebilmesine yardımcı oluyor. Bu denli gelişmiş teknolojiye sahip olan cihazlardaki teknik arızalar için müdahalelerinde uzmanları tarafından gerçekleştirilmesi gerekir.

İşte bu noktada Dyson Servisi merkezi uzman teknikerleri, tüketicilere önemli bir avantaj sağlıyor. Uzman teknikerler tarafından her türlü teknik arızaya ilişkin bilgi ve tecrübeye sahip olmaları sayesinde çok hızlı bir şekilde cihazdaki arızaların giderilmesi sağlanıyor.

Alanında uzman Dyson Servisi teknikerlerinin düzenli olarak katılım gerçekleştirdikleri eğitim seminerleri ile en yeni Dyson süpürge teknolojisinden de haberdar olmaları sağlanıyor. Bu sayede servis merkezinde onarım hizmetlerinin en yeni Dyson elektrikli süpürge modelleri için bile sunulabilmesi potansiyeli sağlanıyor. Uzman teknikerler tarafından tamamen steril ve hassas bir servis altyapısı aracılığı ile en komplike teknik sorunların ve parça arızalarının giderilmesi sağlanmaktadır.

Dyson Servis Beyoğlu uzman ekipleri ile her zaman en kısa zaman dilimleri içerisinde arızaların giderilmesini sağlamak amacı ile 7/24 mantığında çalışma gerçekleştirmektedir. Bu şekilde Dyson süpürge modellerini kullanan tüketicilerin her ihtiyaç duydukları anda çok hızlı bir şekilde profesyonel teknik destek alabilmeleri sağlanabilmektedir. Üstelik müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı kapsamında 1 yıllık garanti desteğinden de faydalanılabiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir