Blog Satış Paketleri

Sizlerde aşağıdaki paketlerden birini seçerek kendinize ait profesyonel bir blog sitesine sahip olabilirsiniz.

NOT: AŞAĞIDAKİ AYARLAMALAR VE KURULUMLAR TÜM PAKETLERDE ORTAKTIR. PAKETLERİN TEMALARI, EKLENTİLERİ VE AYARLAMALARI PAKETLERE GÖRE FARKLILIK GÖSTEREBİLİR.

Neler Yapıyorum?

WordPress Kurulumu: Profesyonel bir şekilde uzun yıllardır üzerine uğraştığım tüm gerekli ayarlarıyla birlikte WordPress kurulumunu gerçekleştireceğim.

Güvenlik Ayarları: WordPress kurulumunun ardından ilk iş olarak tüm güvenlik ayarlarını yapacağım.

Hızlandırma Ayarları: Google’ın en çok önem verdiği konuların başında gelin site hızı ayarlarını en ince ayrıntısına kadar gerçekleştirerek sitenizi hazır hale getireceğim.

SEO Ayarları: Dünyanın en çok kullanılan SEO eklentisi Yoast SEO ile sitenize SEO temelleri atacağım.

Spam Koruması: Sitenizi spam yorumlara karşı korumak için gerekli ayarlamaları yaparak sizin adınıza bir WordPress.com hesabı açacağım.

Arama Motoru Ayarları: Sitenizi arama motorlarına kayıt ederek, gerekli tüm ayarları gerçekleştireceğim.

Özel Rapor: Çalışma sonunda detaylı rapor göndereceğim. Bu raporda sitenizin ve çalışmaların tüm ayrıntılarını bulacaksınız. Giriş bilgileri, nasıl çalışır, istatistikleri nasıl görebilirim gibi birçok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Ve Daha Fazlası: Bu işlemlerin haricinde gereken ve başlangıçta yapıldığında sizi internet dünyasına hızlı şekilde hazırlayan tüm çalışmaları yapacağım.

Teslim Süresi

Aksi bir durum belirtilmediği sürece Profesyonel Blog Sitesi paketi çalışmasının tamamlanması genellikle 7 iş günü sürmektedir. Siz sadece yazılarınızı girerek çalışmalarınıza başlayabilirsiniz.

Fiyata Dahil Olanlar

  • Domain
  • Hosting
  • Tema
  • Eklentiler
  • Gerekli Ayarlamalar ve Kurulumlar

Profesyonel Kişisel Blog Sitesi

Özel mobil uyumlu ve responsive özelliğe sahip size özel seçilmiş temalarımızla tüm cihazlarda profesyonel ve hızlı bir görünüm sağlayarak daha fazla ziyaretçiye ulaşabilirsiniz.

Profesyonel Kişisel Portfolyo Sitesi

İster fotoğrafçı olun isterseniz bir uzman. Kendi uzmanlık alanınıza ait bir eseri sergilemek istiyorsanız bu paket tam size göre.

Teknoloji Blog Sitesi

Özel mobil uyumlu, responsive tema aynı zamanda Adsense uyumludur. Bu paket ile birlikte hayallerinizde ki siteye kavuşabilir, başarılı olarak reklam gelirleri elde edebilirsiniz.

Hata: İletişim formu bulunamadı.

Kredi Kartı ile Satın Almak İçin Tıklayınız.