Özel İstanbul Electrolux Teknik Servis Noktası

Evlere ve iş yerlerine uygun ürünleriyle bilinen Electrolux, uzun yıllardan beri Türkiye’nin hemen her bölgesine geniş satış ağıyla ürünlerini ulaştırmaktadır. En fazla tercih edilen firmalar arasında yer alan Electrolux; buzdolabı, çamaşır makinesi gibi beyaz eşyalarının yanında süpürge gibi küçük ev aletleri de üretmektedir. Sanayi tipi büyük cihazların yanında evlerde de kullanılabilen ürün gruplarına sahip olan Electrolux cihazları, son teknoloji kullanılarak üretilmiş, dayanıklı ve kaliteli ürünlerdir.

Tüm bunların yanında hassas cihazlar olan Electrolux ürünleri kullanıcı hatasına bağlı olarak veya yıllar içerisinde eskiyerek arızalar çıkarabilirler. Firmamız tarafından sunulan Elektrolux servis hizmetlerimiz, konusunda uzman personeller tarafından titizlikle yürütülmektedir.

Konusunda deneyimli personellerimiz Electrolux Servis İstanbul olarak her zaman yanınızdayız. Electrolux süpürge, buzdolabı ve çamaşır makinesi gibi ürünlerde uzun saatler servis tecrübesi bulunan ekiplerimiz, markanın ürünleri konusunda uzmanlaşmıştır. Yeni çıkan Electrolux cihazlarını takip eden ve tüm modeller konusunda deneyim sahibi olan elemanlarımız, cihazınızın sorununuz en kısa süre içerisinde çözebilmek için titizlik içerisinde bir çalışma yürütecektir.

Tamir prosedürlerimiz çerçevesinde onarılan cihazlarınız eskisi gibi yüksek performansa kavuşacak ve uzun yıllar boyunca arızalanmadan çalışmayı sürdürecektir. Cihazınızla ilgili gerçekleştirdiğimiz parça değişimlerinin tamamında 1 yıl parça garantisi sağlıyoruz. 1 yıl içerisinde değiştirdiğimiz parça bozulursa ücretsiz olarak değişimini tekrar yapıyoruz.

Firmamız tarafından sunulan kaliteli ve nitelikli Electrolux servis hizmetimize ulaşabilmek için 444 78 56 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Dilerseniz bakım paketlerimizden satın alabilir, dilerseniz arıza kaydı oluşturabilirsiniz. İstanbul’un tüm ilçelerine sunduğumuz servis hizmetimizle cihazlarınız sorunsuz bir şekilde tamir işleminden geçirilecek ve kısa süre içerisinde çalışır hale getirilecektir.

Website: http://www.electrolux-servis.co

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir